Poslední diskutované témy

Poslední diskuze

Najdiskutovanejší za 7 dní

O projekte slobodná diskusia

Tento projekt bol vytvorený na prekonanie cenzúry od korporácií a médií. Projekt je založený na matematickom modele kde relevantnejšie komentáre sú zobrozené skôr, čím sa odlišuje od iných fórumov a vytvára lepšie prostredie pre argumentačnú diskusiu. Hlavné výhody tohto projektu sú:

  • Máme plugin do prehliadačov pomocou ktorého môžete vidieť rozbehnutú diskusiu priamo na diskutovanej stránke. Napríklad ak média zakážu diskusiu pod článkom, stále môžete diskutovať cez projekt slobodná diskusia.
  • Nemusíte sa báť cenzúry. Necenzúrujeme príspevky kým nie sú v rozpore so zákonom.
  • Diskutujte na vyššej úrovni. Na rozdiel od iných diskusných webstránok, u nás sa zvýhodňujú príspevky ktoré sú argumentačne silné. Diskutujte cez argumenty a ukážte svoj zdroj Vašich informácií. Lepšie komentáre sú hodnotené lepšie a budú zobrazené nad ostatnými príspevkami bez argumentov. Ponúkame dve odlišné vlákna pre pozitívny pohľad na diskutovaný predmet a na negatívny pohľad na diskutovaný predmet. Každý komentár je v podstate nový predmet diskusie, a komentáre môžete rovnako podporiť alebo ich vyvrátiť.
  • Mobilný responsívny look&feel umožňuje umožňuje diskutovať na desktope tak aj tablete a mobile.

© Free-Discussion.EU 2013 - 2021